0 Ürün - 0.00
0
  • Sepetinizde Ürün Bulunmuyor.

Taş Panel Hakkımızda

Yenilikçi fikirler, tasarımlar, dekorasyonlar, ilham verici mekanlar ve stil sahibi mekanlar için ” Taş Panel ” ailesi olarak sizlerleyiz. “Yenilikçi olan herşey ve son teknolojiyi takip etmek” ilkesinden yola çıkarak 15 yılı aşkın süredir siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlıyor ve taleplerinize her zaman cevap vermeye çalışıyoruz. İlk günlerimizden itibaren duyduğumuz bu şevk ile yenilenen dünya trendlerini sizler için yakından takip ediyor ve en doğru uygulama teknikleri sizlerle buluşturuyoruz. Taş Panel ile kişiliğinize özel, sizi yansıtan ve aynı zamanda fark yaratan mekânlara sahip olabilmeniz için sürekli çalışıyoruz.

Türkiye’de sektöründe kalitesini ispatlamış markanın, üretim sonrası güvenli bir şekilde temin edilerek son kullanıcı ile buluşturması anlamında sağlam bir zincir oluşturan Taş Panel olarak hem verilen emek, hem de harcanan bütçelerin karşılığını bulabilmesi için sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Taş Panel; Dekoratif taşlar, dekoratif kültür tuğlaları, strafor duvar paneller, poliüretan kütükleri, poliüretan kirişler, taş paneller, tuğla paneller, tavan karoları, beton görünümlü paneller gibi yüzlerce çeşit ürünlerini sizlere sunmaktan ve profesyonel ekibi ile uyguluma hizmeti vermekten memnun duymaktayız. Sizler için kaliteyi ve en uygun fiyatları olanı sizlere sunmak bizim görevimiz. Bunun için gece gündüz durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Saygılarımızla, Taş Panel.
Sezer KELEBEK